RXR-YC25000BD Pūrere tinei ahi ātete-pahū me te karetao tirotiro
Whakaahuatanga Poto:
Taipitopito Hua
Ngā Tohu Hua
Tirohanga whānui o te hua
Te whānuitanga o te tono
Te Whakaora Ahi i roto i ngā Hinonga Hinu me te Matū Nui
He hau mura, he turuturu wai, tera pea ka pahū i te taiao whakaora.
Te whakaora i roto i te taiao o te paowa, te hau paitini me ngā hau kino
Ngā āhuatanga o te hua
1.★ Te Whakamahi Auahi
2. Te kimi i ngā ★ hau paitini me ngā hau kino
8 ngā hau me ngā tawhā taiao e 2
3.★ te kukume: N 6500
4.★ Pūhara Kapua Whatunga Robot Access
Ngā tohu hangarau matua
4.1 Ngā Rōpoti:
1.Ingoa: Robot kimi paoa ahi
2. Tauira: RXR-YC25000BD
7. Mana: Hiko, pākahiko lithium toru
8. Rahi: roa 1964 mm × whānui 1298 mm × teitei 1543 mm (E hangai ana tēnei tawhā ki te pūrongo tirotiro a te Pokapū Tirotiro me te Aroturuki Kounga Taputapu Ahi ā-Motu)
9. Diameter o te urungi: 2130 mm (E hangai ana tēnei tawhā ki te pūrongo tirotiro a te National Fire Equipment Supervision and Inspection Center (CNPC))
10. Taumaha: ≤ kg 870
12.★ tawhiti tōia: ≥100 m (tōia kia rua ngā whitiki wai DN80 katoa))
13. Tere hikoi: 0 ~ 1.36 m/s, Huringa tere kore-taahiraa mamao
16. Teitei o runga: ≥250 mm (E rite ana tēnei tawhā ki te pūrongo tirotiro a te Pokapū Tirotiro me te Aroturuki Kounga Taputapu Ahi ā-Motu)
17.★ Te tawhiti mai i te whenua: 194 mm (E hangai ana tēnei tawhā ki te pūrongo tirotiro a te National Fire Equipment Supervision and Inspection Center (NCQPC))
18. Koki whakapūmau taha: ≥45°
19. Te roa o te hikoi: ≥ h 2.5
20. Te roanga o te ora: ≥10 h
22. Te tawhiti tuku ataata: 1500 m
28. Pūrere Whakahaere: Pūrere Mana Mamao Whakauru Mamati-ā-ringa
4.2 Pūnaha whakaputa auahi karetao:
1. Mīhini Pupuhi: Mīhini Pupuhi Redel
2.★ rōrahi hau: m³/h 25,000
3.★ koki :-3~16°
4.★ Mīhini Putanga Auahi Teitei CITIC: mm 1210
5. Pēhanga mahi: 1.0 ~ 1.2 MPa
6. Atanga wai: DN80 mono tere Hapanihi
7.★ Aratau Taraiwa: Taraiwa Wai
8.★ Te rere wai mōrahi: 620 rita/min
4.3 Pūnaha tirotiro karetao:
2. Teitei o te hiki o te ★ tūāpapa hiki ātete-pahūtanga: teitei tīmatanga: 1326 mm, teitei hiki 2133 mm
CH4: RŌPŪ 0-100 ōrau
CO2: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Awhe pāmahana: -25°C ki te 60°CC
Awhe haumākū: RH ki te 90 ōrau RH 0 ōrau
4.4 Te rongo ataata me te oro a te karetao:
3. Ngā pika kāmera: miriona whakaahua HD, taumira 1080 P, koki whānui 60°
4.★ Taumata Tiaki Kāmera: IP68
5. Ngā whakaritenga hangarau mō te hopu oro: te hopu mamao i te oro o te mara, te ngāwari ki te mārama ki te āhua o te hunga kua mauheretia, te tawhiti hopu o te 5 mita, te whānuitanga auau 20 Hz ~ 20 kHz, te aro ≥40 dB
4.5 Ngā tawhā whirihoranga o te pūwhakahaere mamao
1. Ngā Ahu: 410*310*70 mm (Kāore he teitei o te rūma whakatārewatanga)
2. Taumaha katoa: kg 6.5
4. Pūhara pūnaha whakahaere: pūnaha whakahaere matapihi 7
5. Ngā Hāora Mahi: 8 h
10.Pātene Arataki Pūnaha Tirotiro Mana: Āe, Pātene Pūwāhi Tautuhi Anō
11. Whakawhiti Ataata: Ae, Whakawhiti Pūwāhi Tautuhi Anō
12. Whakahaere mahi tō aunoa: Ae, pana pūwāhi tautuhi-ake
13. Mahi whakahaere rama: āe, pana pūwāhi tautuhi-ake, urupare raka-ake a te PC
14. Ngā taputapu āwhina: whitiki pokohiwi mō te pūmau mamao, te tūru waea pūkoro
4.6 Ngā mahi a te Ipurangi:
1. Mahi GPS: Tauwāhi GPS, ka taea te uiui i te ara
4.7 Ētahi atu:
★ kaupapa kawe waka ohorere (whiringa): waka kawe motuhake karetao, waka kawe motuhake karetao rānei
Whirihoranga hua
1.Robot kimi paoa ahi ×1
2. Pūrere mana mamao ā-ringa ×1
3. Rīhi tinana waka (54.6 V)×1 huinga
4. Rīhi mana mamao (19.6 V)×1 huinga